کلید لمسی نسل جدیدی از کلیدهای روشنایی است که با هدف کارکرد آسان، افزایش کارایی و زیباسازی تولید شده است. این کلیدها با لمس انگشت روشن یا خاموش می شوند و دیگر نیازی به فشردن آنها مانند کلیدهای مکانیکی سنتی نیست. این فناوری علاوه بر سهولت در خاموش یا روشن شدن چراغ ها، قابلیت های زیادی در نسل هوشمند خود دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد.

برای اطلاع از قیمت و خرید کلید لمسی به خانه هوشمند آراز مراجعه کرده و از طریق تماس با کارشناسان فروشگاه محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

در زیر چند مورد از مزیت های خرید کلید لمسی مخصوصا کلید لمسی هوشمند را بیان می کنیم.

  • ظاهر زیبا: به لطف استفاده از مواد با کیفیت، ظاهری زیبا دارد و پنل روی کلید از شیشه سکوریت ساخته شده است.
  • کنترل از راه دور: شامل یک کنترل از راه دور است که شما می توانید کلیدها را از هر نقطه از خانه خود کنترل کنید.
  • کنترل توسط موبایل خود: با استفاده از اپلیکیشنی که بر روی موبایل خود نصب می کنید، علاوه بر کنترل کلید داخل و خارج از خانه، می توانید سناریوها را بدهید و مطابق با سلیقه خود برنامه ریزی کنید.
  • کنترل پرده برقی: با کلیدهای لمسی، می توانید پرده های برقی و موتور پرده برقی و پرده های خانه خود را با کلید لمسی باز و بسته کنید.
  • دکمه کولر آبی: کنترل کولر آبی با عملکرد هوشمند از طریق ریموت کنترل و موبایل
  • ترموستات: کنترل فن کویل توسط تلفن همراه و ریموت کنترل و کلیه کلیدهای مورد نیاز در ساختمان
  • با نور پس زمینه LED برای استفاده و دید در شب هنگام خاموش بودن چراغ ها، کلیدهای لمسی به راحتی قابل مشاهده هستند.
  • امنیت کلیدهای لمسی: به لطف رله موجود در کلید هنگام روشن و خاموش کردن کلید هیچ جرقه ای ایجاد نمی کند و در صورت نشت گاز هیچ اتفاقی نمی افتد.
  • یکی دیگر از مزیت های خرید کلید لمسی، شیشه سکوریت ضد خش است که ظاهر مجلل خود را به مرور زمان حفظ خواهد کرد. محصولات مشابهی در بازار وجود دارد که از پلکسی گلاس استفاده می کنند و این محصولات بی کیفیت هستند زیرا با گذشت زمان علاوه بر از دست دادن ظاهر خود که نکته مهمی است و علاوه بر آن با گذشت زمان از کارایی آنها کاسته می شود.
  • تاچ خازنی: کلیدهای لمسی پارمیس دارای تاچ خازنی هستند که آخرین فناوری است که کمترین اصطکاک و عمر بیشتری را به آن می دهد اما کلیدهای لمسی مقاومتی موجود در بازار اصطکاک بالایی دارند و طول عمر کمتری دارند. ظرفیت خازنی را می توان از مقاومت به گونه ای تشخیص داد که لمس خازنی فقط نیاز به لمس دارد و با استفاده از هیچ جسمی کار نمی کند.

آیا نوسانات برق روی کلیدهای لمسی تأثیر می گذارد؟

بله، نوسانات روی تمام تجهیزات الکترونیکی اثر منفی می گذارد. اما شرکت پارمیس با توجه به افزایش تاکید بر تولید کلیدهای لمسی و استفاده از نیروهای متخصص برای رفع این مشکل راه حلی پیدا کرد و با افزودن قطعات و فناوری های جدید این مشکل را برطرف کرد.

کلید تاچ دو پل پارمیس
کلید تاچ دو پل پارمیس

 

آیا کلیدهای لمسی روی تجهیزات قدیمی قابل نصب هستند؟

بله، صرفاً به این دلیل که اکثر مصرف‌کنندگان فکر می‌کنند که این کار برای خود سخت و پرهزینه است، اما اشتباه می‌کنند زیرا شما فقط باید کلیدهای سنتی را که قبلاً روی دیوار نصب شده‌اند باز کنید و آنها را با یک کابل کوتاه و یک کلید لمسی مختصر به هم وصل کنید.

دلایل استفاده از 3 پل و 4 پل به جای یک پل؟

قبلاً تعداد زیادی از کلیدهای تک پل برای روشنایی کنار هم در ساختمان ها استفاده می شد، بنابراین اگر شخصی به 5 یا 10 کلید برای روشنایی مکان خود نیاز داشت، باید از 5-10 کلید کنار هم برای کنترل آن استفاده کند. برای این کار علاوه بر اضافه کردن قوطی های زیاد، ظاهر خانه را نیز از بین می برند. برای حل این مشکل می توان از کلیدهای پارمیس استفاده کرد. کلید3 پل و حتی 2 کلید قابل استفاده است که بسیار شیک است. و بعلاوه تمامی کلیدها یکپارچه بوده و عملکرد صحیح و بهینه ای دارند.

چگونه کلیدهای لمسی را نصب کنیم؟

ابتدا کلید سنتی توسط یک برقکار یا یک فرد فنی با استفاده از فازمتر باز می شود، در اینجا لازم است سیم نول کلید را وصل کنید. پس از آن، سیم فاز در داخل ترمینال با علامت L قرار می گیرد، سیم خنثی از ترمینال N و برگشت ها به همان روش کد سنتی به هم متصل می شوند.

تعویض کلیدهای مکانیکی با کلیدهای لمسی چقدر طول می کشد؟

زمان تعویض کلیدهای لمسی زمان زیادی نمی برد. برای یک واحد حدودا 100 متری با تخصیص 20 کلید حدود نصف روز زمان می برد که زیاد به نظر نمی رسد.

کلید لمسی پرده
کلید لمسی پرده

 

چگونه استفاده از کلید لمسی باعث صرفه جویی در هزینه و انرژی می شود؟

اغلب مشاهده می شود که گاهی اوقات چراغ حیاط در شب یا در برخی پروژه ها روشن می ماند، در پروژه های دوبلکس چراغ طبقه پایین روشن می شود و اغلب آنها می گویند بعداً خاموش می کنیم یا نمی خواهند خاموشش کنند و چراغ تا صبح روشن می ماند علاوه بر خرابی لامپ، از نظر مصرف برق بسیار گران است. با فناوری پارمیس می توانید چراغ ها و تمام کلیدهای خانه خود را از هر نقطه از خانه خود یا زمانی که در مواقع اضطراری خانه خود را ترک می کنید کنترل کنید.

در خانه هوشمند آراز انواع کلید لمسی هوشمند با برند پارمیس و تویا موجود می باشد که با مراجعه به این فروشگاه می توانید محصول مورد نیاز خود را فراهم کنید.