کیس استوک i5  یا مینی کیس HP Compaq Elite 8300 بخشی از سری PC های تجاری است که بر اساس روش های مدیریتی جدید، امنیتی و قابلیت گسترش سیستم طراحی شده است.

فن آوری های جدید مورد استفاده در کامپیوترهای تجاری را همراه با راه حل های محاسباتی سفارشی در مینی کیس تجاری HP Compaq Elite 8300  خواهید دید. در پیکربندی سخت افزاری این مینی کیس استوک HP از نسل سوم پردازنده Core i5 اینتل استفاده شده است که از مدیریت vPro بهره می برد. فناوری vPro به ابزارهای بسیار ایمن برای دسترسی به سخت افزار رایانه اشاره دارد. با استفاده از این فناوری، دسترسی به ویژگی های سخت افزاری در سطحی بسیار پایین تر از سیستم عامل امکان پذیر خواهد بود. علاوه بر این، این پردازنده چهار هسته ای از فناوری Turbo Boost بهره می برد که منجر به افزایش کارایی و سرعت سیستم می شود. این پردازنده در ترکیب با 4 گیگابایت رم DDR3 و هارد 500 گیگابایتی، سیستمی سریع و کارآمد ایجاد کرده است. البته در صورت تمایل می توانید با افزایش ظرفیت رم و هارد دیسک، سرعت لود برنامه ها، بازی ها و فایل های گرافیکی را افزایش دهید. برای داشتن بهترین عملکرد در زمینه بارگذاری، پیشنهاد می کنیم هارد دیسک کوچک HP 8300 کارکرده را با حافظه SSD پرسرعت ارتقا دهید.
کارت گرافیک استفاده شده در این مینی محفظه از نوع استوک اچ پی Intel HD 4000 می باشد. محفظه مینی HP Compaq Elite 8300 با استفاده از این کارت گرافیک قابلیت اجرای برنامه های مهندسی، طراحی ساده، برنامه نویسی و ویرایش تصویر مانند فتوشاپ را دارد. البته اگر به عملکرد گرافیکی بالاتری نسبت به این مینی کیس دست دوم اچ پی نیاز دارید، می توانید با استفاده از کارت گرافیک اختصاصی، قابلیت گرافیکی آن را ارتقا دهید. برای قرار دادن کارت گرافیک در ساختار این مینی کیس از فناوری گرافیکی PCI Express v3.0 استفاده شده است تا با افزایش عرض سیستم، نرم افزارهای سنگین طراحی سه بعدی و بازی های خوب طراحی شده به سرعت و روان اجرا شوند.

با توجه به اینکه مینی کیس استوک HP Compaq Elite 8300  از دو درگاه خروجی تصویر بهره می برد، می توانید همزمان دو نمایشگر را به این سیستم متصل کنید. پورت های خروجی تصویر این مینی کیس کارکرده HP عبارتند از VGA و DisplayPort. اگر دستگاه خروجی تصویر شما دارای DisplayPort نیست، می توانید با استفاده از کابل و مبدل مناسب از این پورت با کیفیت استفاده کنید. برای شرکت در جلسات آنلاین، می‌توانید از هدفون با سیم مجزا برای ارسال یا دریافت صدا از طریق اینترنت استفاده کنید و از برنامه‌های ارتباطی مانند اسکایپ برای برقراری ارتباط با همکاران و دوستان در تمام مناطق جهان استفاده کنید.
با توجه به استفاده گسترده از این سیستم کامپیوتری و نیاز روزافزون کسب و کارها به اتصال لوازم جانبی مانند چاپگر، اسکنر و غیره، مینی کیس HP Compaq Elite 8300 دارای شش پورت USB 2.0 و چهار پورت USB 3.0 است. برای انتقال سریعتر اطلاعات پیشنهاد می کنیم از پورت USB 3.0 استفاده کنید تا اطلاعات شما ده برابر سریعتر از پورت USB 2.0 منتقل شود.

امروزه بسیاری از دستگاه ها در مورد کاهش مصرف برق صحبت کرده اند. با استفاده از نرم افزار HP Power Assistant، این مینی محفظه سری HP می تواند در صورت تمایل برای انتقال سیستم به فاز کم مصرف برنامه ریزی شود. HP صنعت تولید کامپیوتر را در ترویج فناوری های سازگار با محیط زیست رهبری می کند. با استفاده از مینی کیس  HP Compaq Elite 8300  که از پیکربندی سطح بالایی استفاده می کند، هزینه های عملیاتی سازمان خود را کاهش دهید و بار منفی فناوری را بر محیط کاهش دهید.
این کیف مینی HP دارای گواهینامه هایی برای کمک به حفظ محیط زیست است، مانند مدرک ENERGY STAR و ثبت EPEAT Gold. علاوه بر این، در ساخت این مینی کیس از مواد مقاوم در برابر شعله (بدون BFR/PVC) استفاده شده است.

برای مشاهده انواع کیس و نحوه خرید کیس استوک به اینجا مراجعه کنید.