کیس کامپیوتر استوک یکی از کیس های رایج در سال های اخیر است که حتی در بسیاری از ادارات به راحتی قابل مشاهده است. یک کیس استوک یا کامپیوتر لزوماً به معنای استفاده شده نیست. در بسیاری از فروشگاه های بزرگ اروپایی و آمریکایی سیاست جالبی دارند که کالاها را به هر دلیلی به مدت 30 روز پس می گیرند و این سیستم ها به انبار منتقل می شوند و طبق درجه بندی A, B, C به فروش می رسند. اولین مزیت استفاده از کیس دست دوم مقرون به صرفه بودن این محصول و همچنین کارایی و امکانات بالای آن است که بسته به نوع کاربرد کیفیت قابل اعتمادی را برای کاربر نشان می دهد. تجهیزات و قطعات داخل کیس استوک حکایت از کیفیت و اهمیت هر چه بیشتر کیس دارد و 100% بدنه، پاور، مادربرد، پردازنده و گرافیک را می توان از مهمترین قطعات استوک کیس دانست.

با فروش کیس استوک در تهران در فروشگاه اینترنتی نور استوک محصول مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

برای آشنایی با انواع کیس باید مدل های مختلف را بررسی کنید. در این مقاله انواع کیس کامپیوتر استوک و دست دوم را در مدل های کاربردی و اقتصادی ارائه می کنیم. برای خرید کیس گیمینگ استوک و مدل های دیگر مانند کیس ورک استیشن و کیس دسکتاپ با قابلیت ارتقا، بهتر است اطلاعاتی در مورد هر یک از آنها داشته باشید که به شما می گوییم با توضیح مختصری در مورد هر کدام که شامل:

 

  • کیس های رومیزی با امکان ارتقاء

برای خرید کامپیوتر دست دوم اگر به دنبال کیس های دسکتاپ با امکان ارتقا هستید بهتر است بدانید که این مدل پرفروش با مادربردهای میان رده و همچنین دارا بودن پردازنده های شرکت های اینتل و AMD را می توان یک انتخاب مطمئن دانست. باید اشاره کنم که با وجود کارت گرافیک ادغام شده در پردازنده، چیزی برای شکایت از کیفیت کیس وجود ندارد. شما می توانید از این سیستم ها به عنوان اپلیکیشن های خانگی، تولید محتوا، دانشجویی، اداری و غیره استفاده کنید.

  • کیس استوک گیمینگ

کیس های بازی استوک که از منحصر به فردترین کیس های دنیای استوک می باشند با قیمت مناسب و استفاده از نسل های جدید AMD و Intel به راحتی و با ظرفیت نامحدود قدرت شگفتی گیمرهای عزیز را دارند. کارت حافظه و ظرفیت رم بالا برای نمایش کارآمد و با کیفیت جدیدترین بازی ها در این کیس لحاظ شده است. فن مورد استفاده در این نوع کیس سوپر استوک را می توان با سیستم پیشرفته تری نسبت به فن های کیس معمولی در نظر گرفت. در هر صورت، برای گیمرهایی که به دنبال قیمت مناسب کیف با ظرفیت و کیفیت بالا هستند، این مدل حرف های زیادی برای گفتن دارد.

  • کیس ورک استیشن

اگر به دنبال یک کیس استوک با قیمت مناسب اما سرعت منحصر به فرد بالاتر برای اجرای انواع برنامه ها نسبت به کیس های معمولی هستید، تنها پیشنهاد برای شما Case Workstation است. کاربران حرفه ای برای اجرای برنامه های سنگین فقط در هنگام کار با کیس معمولی با اتلاف وقت مواجه می شوند. به همین دلیل بهتر است از این نوع کیس ها که با سخت افزارهای قابل قبول تری استفاده می شود، عموماً مدل سازان سه بعدی و افرادی که کارهای سنگین کامپیوتری انجام می دهند، ویژگی های این کیس را فراموش نکنند.

در این مقاله سعی شده است شما را با انواع کیس کامپیوتر استوک و کارکرده آشنا کنیم. به هر حال قیمت و کیفیت همیشه دو موضوع سخت برای مشتریان است و مجموعه نور استوک به این دو موضوع توجه زیادی داشته است.

در مورد نحوه خرید کیس استوک اطلاعات بیشتر را کلیک کرده و کیس مورد نظر خود را خریداری نمایید.